Şırnak Silvermat Etiket

Şırnak Silvermat Etiket | Şırnak Silvermat Etiket Fiyatları | Şırnak Silvermat Etiket Özellikleri | Şırnak Silvermat Etiket Yazıcı | Şırnak Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Şırnak Silver Mat Etiket | Şırnak Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Şırnak silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir şırnak etiket türüdür. Genellikle kitap ve şırnak barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Şırnak silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun şırnak etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan şırnak silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Şırnak silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Şırnak silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Şırnak silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Şırnak silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Şırnak silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Şırnak etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Şırnak silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Şırnak silvermat etiket, şırnak termal etiket, şırnak silver mat etiketler, şırnak mat etiketler, şırnak silver mat etiket fiyatları, şırnak etiket fiyatları, şırnak şeffaf etiket fiyatları, şırnak silver mat barkod etiketi, şırnak barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner