Şırnak Güvenlik Etiketi

Şırnak Güvenlik Etiketi | Şırnak Garanti Etiketi | Şırnak Güvenlik Etiketleri | Şırnak Etiket | Şırnak Alarm Etiketi | Şırnak Güvenlik Etiketi Fiyat | Şırnak Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Şırnak garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan şırnak güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya şırnak kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan şırnak güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi şırnak olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket şırnak kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Şırnak güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel şırnak güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Şırnak garanti etiketi, şırnak güvenlik etiketi, şırnak etiket, şırnak kırılgan etiket fiyatları, şırnak termal etiket, eko etiket şırnak , şırnak güvenlik etiket fiyatları, şırnak emniyet etiketi, şırnak garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi şırnak.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner