Şırnak Chromolux Etiket

Şırnak Chromolux Etiket | Şırnak Chromolux Etiket Nedir | Şırnak Chromolux Etiket Fiyatları | Şırnak Chromolux Etiket Baskı | Şırnak Kromolüks Etiket | Şırnak Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Şırnak Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Şırnak chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Şırnak chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan şırnak chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan şırnak kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı şırnak chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Şırnak chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Şırnak chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve şırnak kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Şırnak choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Şırnak choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel şırnak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Şırnak etiket, şırnak etiket fiyatları, şırnak barkod etiket fiyatları, şırnak baskılı etiket fiyatları, şırnak barkod, şırnak rulo etiket fiyatları, şırnak barkod fiyatları, şırnak rulo etiket, şırnak yapışkanlı etiket, şırnak barkod sistemi, şırnak barkod okuyucu, şırnak barkod okuyucu fiyatları, şırnak koli etiketi, şırnak tekstil etiketi, şırnak saten etiket, şırnak metal etiket, şırnak mat pp etiket, şırnak mat pe etiket, şırnak etiket baskı, şırnak mat polietilen etiket, şırnak lazer etiket, şırnak boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner