CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Şırnak Baskılı Pizza Kutusu

Şırnak Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Şırnak Pizza Kutuları | Şırnak Pizza Kutusu Fiyatları | Şırnak Pizza Kutusu | Şırnak Pizza Kutusu İmalat | Şırnak Pizza Kutusu Ölçüleri | Şırnak Pizza Kutusu Fiyatları | Şırnak Baskısız Pizza Kutusu | Şırnak Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, şırnak baklava kutusu, şırnak lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Şırnak baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Şırnak baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Şırnak baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Şırnak baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Şırnak baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Şırnak pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Şırnak pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Şırnak askılı pizza kutusu fiyatları ile şırnak pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Şırnak baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla şırnak baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Şırnak baskılı pizza kutusu, şırnak pizza kutuları, şırnak basklı kutular, şırnak baskılı pizza kutusu fiyatları, şırnak pizza kutusu fiyatları, şırnak pizza kutusu imalatı, şırnak pizza kutusu, şırnak baskılı pizza kutusu satışı, şırnak baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner