CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Şırnak Baskılı Pasta Kutusu

Şırnak Baskılı Pasta Kutuları | Şırnak Pasta Kutusu | Şırnak Pasta Kutusu Fiyatları | Şırnak Baskısız Pasta Kutusu | Şırnak Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Şırnak Pasta Kutusu Baskılı | Şırnak Pasta Kutusu Siparişi | Şırnak Baskılı Kutu | Şırnak Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Şırnak pasta kutusu, şırnak baklava kutusu, şırnak pizza kutusu, şırnak lahmacun kutusu, şırnak pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Şırnak baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Şırnak baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Şırnak baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı şırnak pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Şırnak baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Şırnak Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Şırnak baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için şırnak pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel şırnak pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Şırnak baskılı pasta kutusu, şırnak baskılı pasta kutusu fiyatları, şırnak pasta kutuları, şırnak pasta kutusu fiyatları, şırnak pasta kutusu imalatı, şırnak baskılı pasta kutusu ve fiyatı, şırnak ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner