Şırnak Lamine Termal Etiket

Şırnak Lamine Termal Etiket | Şırnak Lamine Termal Etiket Fiyatları | Şırnak Lamine Termal Etiket Nedir | Şırnak Lamine Termal Barkod Etiketi | Şırnak Termal Etiketler | Şırnak Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Şırnak lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Şırnak lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Şırnak lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Şırnak lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen şırnak etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda şırnak termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer şırnak etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan şırnak lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Şırnak termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Şırnak lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Şırnak etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Şırnak lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Şırnak lamine termal etiket nedir? Lamine şırnak termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel şırnak lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Şırnak lamine etiket, şırnak termal etiket, şırnak top etiket, şırnak ribonsuz baskı, şırnak baskılı etiket, şırnak renkli termal etiket, şırnak lamine termal barkod etiketi, şırnak kuşe etiket, şırnak termal etiket boyutları, şırnak boş etiket, şırnak termal etiket fiyatları, şırnak lamine etiketler, şırnak eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner