Şırnak Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Şırnak | Şırnak Mini Diş Seti | Şırnak Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Şırnak | Traş Seti | Şırnak Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Şırnak

kutulu buklet tras seti

Şırnak otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri şırnak ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  şırnak otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Şırnak otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Şırnak otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti şırnak isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları şırnak ve şırnak kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Şırnak traş seti, traş seti fiyatları şırnak, şırnak buklet traş seti, otel traş setleri şırnak, kutulu traş setleri, şırnak otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri şırnak , kutulu buklet traş seti şırnak.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner