CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Şırnak Baskılı Peçete

Şırnak Baskılı Peçete | Şırnak Baskılı Peçete Fiyat | Şırnak Baskılı Peçete İmalatçıları | Şırnak Baskılı Peçete Makinası Fiyatları | Şırnak Amblemli Peçeteler | Şırnak Baskılı Peçete Fiyatları | Şırnak Peçete Baskı | Şırnak Baskılı Peçete

baskili pecete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken şırnak peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. Şırnak Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için şırnak baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. Şırnak baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

Şırnak flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel şırnak askılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

Örnekler:

Siparişlerin yanında bulunması gereken şırnak peçeteler firmanıza özel baskılı peçeteler sipariş edebilirsiniz. Şırnak baskılı peçeteler servislerin yanında şıklığı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı oluşturur. Şırnak baskılı peçete imalatçıları basılacak tasarımı istediğiniz adette basarak paketlemesini yaparlar. Şırnak amblemli peçeteler kalite izleminin yanında bir nevi reklam yapmanızı da sağlamış olurlar. Şırnak baskılı peçete fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak şırnak baskılı peçete hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Şırnak baskılı peçete, şırnak baskılı peçete fiyat, şırnak baskılı peçete imalatçıları, şırnak baskılı peçete yapan firmalar, şırnak baskılı peçete fiyatları, şırnak baskılı peçeteler, şırnak flesko baskı, şırnak garson katlama peçete, şırnak baskılı peçete siparişi, şırnak logolu peçete, şırnak amblemli peçeteler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner