Şırnak Mat Polipropilen Etiket

Şırnak Mat Polipropilen Etiket | Şırnak Pp Etiket | Şırnak Mat Etiket | Şırnak Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Şırnak Polipropilen Ürünler | Şırnak Sembol Barkod Etiket | Şırnak Mat Pp Etiket | Şırnak Barkod Sistemleri | Şırnak Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Şırnak mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Şırnak polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Şırnak pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Şırnak mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Şırnak at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Şırnak mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Şırnak mat pp etiket şırnak opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Şırnak mat etiket, şırnak opak pp, şırnak mat ppşırnak boş etiket, şırnak termal etiket fiyatları, şırnak şeffaf pp, şırnak mat polipropilen, şırnak etiket, etiket şırnak, ribon şırnak, karekod okuyucu şırnak, polipropilen, şırnak polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner