Şırnak Eko Termal Etiket

Şırnak Eko Termal Etiket | Şırnak Eko Termal Etiket Fiyatları | Şırnak Eko Termal Kağıt | Şırnak Termal Etiketler | Şırnak Eco Termal Etiket Nedir | Şırnak Top Termal Etiket | Şırnak Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Şırnak eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Şırnak eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için şırnak etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu şırnak etiket en şırnak ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Şırnak eko termal etiket fiyatları ve şırnak eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan şırnak eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Şırnak eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Şırnak termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Şırnak ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Şırnak etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Şırnak termal etiket, şırnak etiket şırnak, şırnak boş etiketşırnak eco etiket, şırnak etiket fiyatları, şırnak eko termal etiket, şırnak etiket, şırnak eco termal etiket fiyatları, şırnak sıra numarası etiketi, şırnak ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner