CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Şırnak Baskılı Pide Kutusu

Şırnak  Baskılı Pide Kutusu | Şırnak  Pide Kutusu Fiyatları |Şırnak Pide Kutusu  |Şırnak Pide Kutusu Ölçüleri | Şırnak Pide Kutusu İmalatı | Şırnak Hazır Pide Kutusu | Şırnak Pide Ve Lahmacun Kutusu | Şırnak Pide Kutuları | Şırnak Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, şırnak baklava kutusu, pizza kutusu,şırnak lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Şırnak baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Şırnak baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Şırnak baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Şırnak baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Şırnak pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı şırnak pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Şırnak baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Şırnak pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Şırnak baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için şırnak pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel şırnak pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Şırnak baskılı pide kutusu, şırnak pide kutusu fiyatları, şırnak pide kutusu imalatı, şırnak pide kutusu , şırnak baskılı pide kutusu fiyatları, şırnak baskılı ambalajlar, şırnak pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner