Şırnak Polietilen Opak Etiket

Şırnak Polietilen Opak Etiket | Şırnak Opak Pe Polietilen Etiket | Şırnak Opak Polietilen Etiket | Şırnak Opak Etiket | Şırnak Opak Etiket Fiyatları | Şırnak Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Şırnak

polietilen opak etiket

Şırnak Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Şırnak opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Şırnak opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta şırnak opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir şırnak etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Şırnak opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Şırnak polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız şırnak barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Şırnak polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve şırnak opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Şırnak polietilen etiket, şırnak polietilen opak etiket, şırnak opak etiket fiyatları, şırnak opak etiket, şırnak opak polietilen (pe) etiket, şırnak sembol etiket, şırnak polietilen pe etiket, şırnak opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner